Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Hakkımızda

İnter Lojistik Grubu 1997’de başladığı İstanbul içi taşımacılık faaliyetlerine; Almanya uluslararası evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliye, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşıma hizmetini de ekleyerek Türkiye’nin ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren İnter Lojistik müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

İnter Lojistik Grubu lojistiğin her alanında sektörü bir adım daha ileriye götürecek çalışmalarımızı her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Lojistikte ürün veya eşyaların üretiminden son kullanıcıya kadar geçen zamanda nakliyat, depolama, ambalajlama, paketleme ve dağıtım olmak üzere bir bütün olarak hizmet vermektedir. Sektörde yıllardır var olan ve genellikle müşteriye yönelik zararlar yaratan sorunları çözmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Sigortalı lojistik hizmetleri ile her zaman ve her şartta müşteriyi ön planda tutup hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır süre gelen kaliteli, hızlı hizmetleri ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

İnter Lojistik Sizlere Neler Sunmaktadır?

İnter Lojistik gerek saha çalışanları gerekse ofis çalışanları olmak üzere, çalışılan sahanın bireylerin yaşam alanları olduğu bilerek, tüm operasyonel faaliyetlerini bu hassasiyeti gözeterek gerçekleştirmektedir. Uluslararası ev taşıma, evden eve nakliyat, depolama, Almanya evden eve nakliyat başta olmak üzere havayolu, denizyolu, karayolu taşımacılığı gibi 21. Yüzyılın başlarında tüm dünya da gelişmeye başlayan faaliyetleri geniş acente ağı, geniş araç filosu ile birlikte sektörel yazılımları entegre ederek, müşteri takibi, yük takibi ve birçok innovatif faaliyetlerle birlikte sektörün standartlarını yükseltmeyi başarmıştır.

Amacımız yeni düzen kurmaya ve buna taşınma süreci gibi zahmetli, stresli ve maliyetli olan taşınmayı en kolay yoldan en uygun fiyatlara gerçekleştirmektir. Bugün Türkiye’den Dünya’nın neredeyse tüm bölgelerine ve aynı şekilde tüm Dünya’dan Türkiye’ye zati eşya taşımacılığı yapan İnter Lojistik sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte, gelişmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli geleceğe adım atmaktadır. Almanya uluslararası evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat gibi günümüzün en çok talep gören ve aynı şekilde en çok sorun yaşanan kısımlarını revize ederek sizlere daha iyi bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Bu yüzden taşımacılık alanında birçok hizmet sunduğumuz gibi alanında uzman kişileri kadromuza dahil etmekteyiz.

Kurumsal Taşıma Hizmeti

  • Hijyenik Taşıma
  • Sigortalı Taşıma
  • Hızlı Teslimat
  • Uygun Fiyat Garantisi
  • Öz mal Araçlar
  • Geniş Acente Ağı
  • Uluslararası Taşımacılık Hizmeti
Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?