Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

İzmir’den Yurtdışına Ev Taşıma Hizmetleri

İzmir’den yurtdışına ev taşıma hizmetinin aşamaları ,sürecin nasıl ilerlediği ve yurtdışı nakliyat ücretlerini içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en kalabalık illerinden biri olan İzmir’den yurtdışına taşınan sayısı her geçen gün artmaktadır. İzmir’den yurtdışına taşınma nedenleri arasında göç, iş değişikliği, başka bir ülkenin vatandaşı olma veya belli bir süre yurtdışında kalmak olabilir. Özellikle eğitim, iş ve başka ülke vatandaşı olma nedenlerinden dolayı yurtdışına taşınma sıkça yaşanmaktadır. Çoğu kişi yurtdışına taşındığında orada ki evlerine yeni mobilyalar almak yerine Türkiye’de yer alan evlerinde ki mobilyaları götürmeyi daha hesaplı buluyor. Fakat bu taşınma işlemenin yapılması için ise profesyonel destek almak gerekiyor. İnter Lojistik Grubu olarak İzmir’den yurtdışına taşınma işlemlerinizde sorunsuz ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

İzmir’den Yurtdışına Ev Taşıma Hizmeti Aşamaları

  • Yurtdışına ev taşıma işlemleri yapılacak olan müşterinin doldurması gereken evraklar bulunmaktadır. Bu evraklar gümrükte istenildiği için sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmalıdır.
  • Taşınma günü evinize gelen uzman taşıma personellerimiz tüm eşyalarınızı önce demonte edip daha sonra kırılıp, zarar görmeyecek şekilde paketler.
  • Daha sonra tüm eşyalar nakliyat aracına yüklenir. Araca yüklenen eşyaların karayolunda herhangi bir sarsıntaya karşı zarar görmemesi açısından sabitlenmesi gerekmektedir.
  • Araç yola çıktığı andan itibaren lokasyon bilgileri sürekli olarak müşteri ile paylaşılır.
  • Araç yurtdışı adresine vardığında ise müşteriye bilgilendirme yapılır. Tüm eşyalar yeni adrese taşınır, monte edilir ve yerleştirilir. Böylelikle yurtdışına taşınma işlemi sona erer.

İnter Lojistik İzmir’den yurtdışına taşınma hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ve yurtdışı ev taşıma fiyatlarını öğrenmek için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

1 Response

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?