İNSAN KAYNAKLARI

İnter Lojistik Grubu; kurulduğu 1997 yılında İstanbul içerisinde başladığı lojistik faaliyetlerine, Türkiye ve dünyanın her noktasından geniş müşteri ağına lojistik destek sağlayarak devam etmektedir. 20 yıllık tecrübenin getirdiği müşteri ilişkileri ve yönetim anlayışı ile Türkiye’nin zati eşya taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur.

İnter Lojistik Grubu; kurulduğu 1997 yılından günümüze, müşteri ilişkilerinde güvenin ancak çağın ilerisinde bir yönetim anlayışı ile mümkün olabileceğini kabul etmektedir.

İnter Lojistik Grubu; yönetim modeli içerisinde kreatif olmayı esas almaktadır. İnter Lojistik Grubu; en küçük biriminden, en üst yönetim kademelerine kadar inisiyatif almayı başarabilen, müşteri ilişkilerinde yaratıcı bir kadroyu bünyesinde barındırmayı ve yeni yaratıcı kadroların yetişmesini sağlamayı amaç edinmiştir.

Kariyerine İnter Lojistik Grubu ile devam etmek isteyen veya yeni bir kariyer hedefine çizerken güçlü bir başlangıç yapmak isteyen adaylar açık pozisyonlarımıza göz atabilir veya özgeçmişlerini kariyer@interlojistik.com adresine gönderebilirler.

Open Positions

Job Posting Title Location Department Date
Ön Muhasebe Elemanı Pendik,İST,TR Muhasebe 28 Aralık 2017
Tır Şoförü İstanbul,TR Operasyn 28 Aralık 2017
Tır Şoförü Pendik,İST,TR Operasyon 28 Aralık 2017
Tır Şoförü Pendik,İST,TR Operasyon 19 Kasım 2015
Satış Temsilcisi Pendik,İST,TR Satış Departmanı 19 Kasım 2015

Başvurularınız İçin Bizimle Doğrudan iletişime Geçebilirsiniz