Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Talep Formu

Inter Lojistik olarak 1997 yılında başladığımız nakliyat serüvenimiz, bugün geniş araç ağı ve profesyonel çalışanlar ile devam etmektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve firmamızın kendini yenileyen yüzü sayesinde birçok konuda ilkleri başarmış durumdayız. Şehirlerarası evden eve nakliyat, uluslararası taşıma gibi olası bir ihtiyacınızda, talep formumuz sayesinde anında fiyat ve dönüş alabilirsiniz.

Inter Lojistik talep formu ile taşımacılık alanında her konuda dönüş alabilirsiniz. Sadece taşımacılık değil aynı zamanda kolileme, depolama, havayolu, denizyolu, karayolu taşımacılığı gibi alanlarda bilgi alabilirsiniz. Eşya taşımacılığı, uluslararası evden eve nakliyat, depolama gibi alanlarda ismini tüm ülkeye duyuran firmamız, sizlere talep formu sayesinde her detayı sorarak rahatlıkla dönüş yapmamızı sağlamaktadır.

Inter Lojistik Talep Formu

Inter Lojistik talep formu ile yalnızca fiyat almazsınız. Telefonda her detayı veremeyeceğiniz veya unutacağınız için bu form sayesinde hiçbir şeyi atlamadan ve unutmadan detay verebilirsiniz. Bizler de bu doldurduğunuz forma göre bir fiyat hazırlar, detayları ile vereceğiniz telefon numarasına dönüş sağlarız. Profesyonel saha ve ofis çalışanlarımız, sigortalı taşımacılığı benimseyerek eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden nakliyata hazır hale getirir. Inter Lojistik olarak depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Olası bir durumda eşyalarınızı saklamak yani depolamak isterseniz, en uygun fiyatlar ve sigortalarımız ile eşyalarınızı güvenle sizin adınıza depolarız. Almanya evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi her alanda bilgi ve fiyat almak için talep formunu kullanabilirsiniz.

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?