Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Türkiye- Almanya Mobilya Taşımacılık Hizmeti

Türkiye’den Almanya’ya taşımacılığını yaptırmak istediğiniz mobilyalarınızı sorunsuz, hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Türkiye mobilya üretiminde gelişmiş bir ülkedir. Ayrıca üretilen mobilyaların sıkça Avrupa ülkelerine ihracatı yapılmaktadır. Avrupa’ya gönderilen mobilyalar genellikle karayolu ile gönderilmektedir. Karayolu taşımacılığında eşyaların zarar görmeden taşınması büyük önem taşımaktadır. İnter Lojistik Grubu olarak Türkiye’den Almanya’ya göndereceğiniz veya ihracatını yapacağınız mobilyaların taşınma işlemini yıllardır profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Müşteri isteğine göre paketlemeden, ambalajlamaya, etiketlemeye, barkodlu sisteme kadar hizmetimizi genişletebiliyoruz.

Türkiye- Almanya Mobilya Taşımacılık Hizmeti

Mobilyalar büyük eşyalar olduğu için ilk adımda düzgün paketlenmesi gerekir. Gerekirse mobilyaların zarar görmemesi için demonte halde taşınması önemlidir. Mobilyaların köşe kısımları paketleme yapılırken ekstra destek ile korunmalıdır. Sadece plastik ambalajlar korunması için yeterli değildir. İlk olarak köşe kısımlarına karton ile destek yapılır. Daha sonra ise tüm parçalar patpat naylonlarla sarılır. Üstüne ise kalın paketleme malzemesi ile sargı geçirilir. Daha sonra her bir ürünün üstüne etiketleme yapılır. Etiketleme sistemi ürünlerin karışması, kaybolması gibi risklerin önüne geçmektedir.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderiminde fiyat belli kriterlere bağlı olarak değişebilmektedir. Fiyatı etkileyen kriterler;

  • Mobilyaların miktarı,
  • Mobilyaların ne kadar süre içinde teslim edilmesi gerektiği,
  • Mobilyaların Almanya’nın hangi ülkesini gönderileceği,
  • Mobilyalar için ekstra paketleme, etiketleme, barkod gibi hizmetler ile gönderileceği fiyatı etkilemektedir.

İnter Lojistik Almanya’ya mobilya gönderme fiyatlarını öğrenmek için bize  444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?