Türkiye’den Avusturya’ya Ev Taşımak

Posted by İnter Lojistik Firması

Türkiye’den Avusturya’ya ev taşımak konusunda merak edilen tüm konuları yazımızda sizler için derledik. Aklınıza takılan konular ve yanıtları bu makalede bulabilirsiniz. Firmamızın sizler için sağladığı hizmetler ve avantajlar konusunda da aydınlanmış olacaksınız.

Değişim farklı şekillerde hayatlara yansımakta. Zaman içinde gelişen insan, okul, evlilik ve iş gibi dönemeçlerden geçer. Zaman gelir ciddi bir konu gelişir ya da şartlar o şekilde oluşur, yurt dışına taşınması gerekebilir. Yurt dışına taşınmak artık tahmin edildiği kadar zor ve zahmetli bir durum değildir. Alında gelişimin mi uluslar arası taşımacılığı etkilediği, yoksa taşımacılık yaygınlaştığı için mi gelişimin oluştuğu henüz kesinlik kazanmamış bir konudur. Bir çok açıdan konuyu inceleyebilsek de, sonuç olarak farklı bir ülkede yaşama fikri insanlar için olumlu olarak değerlendirilir. Bu değişim ve gelişim uluslararası ev taşıma konusunda da ciddi bir yapılanmayı beraberinde getirmiştir. Normal olarak taşınmaktan çok daha fazla iş akışının olması, insanları bazen ürkütebilmektedir. Ancak İnter Lojistik Grubu olarak, tüm taşınma işlemlerinizde yanınızda ciddi bir destekçi olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu özel destek sayesinde, işlemlerin başından sonuna kadar her şekilde sizlere uzmanlığımızla yardımcı olmaktayız.

Türkiye'den Avusturya'ya Ev Taşıma
Türkiye’den Avusturya’ya Ev Taşıma

TÜRKİYE’DEN AVUSTURYA’YA EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Avusturya’ya ev taşımak kolay ve zahmetsiz şekilde gerçekleştirilebilecek bir konudur. Özellikle eğitim, iş ya da ailevi nedenler ile bu tarz bir gelişme ile karşılaştığınızda ürkmenize gerek yok. Hızlı ve sistemli bir şekilde bu işi halledebileceğinizi bilmenizi isteriz. Sizler için genel ve detaylı bir taşınma kılavuzu hazırladık. Bu kılavuz ile çok kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde evinizi Avusturya’ya taşıyabileceksiniz. Neredeyse aynı il sınırlarında ki bir ev taşınması gibi kolay ve zahmetsizce bu işlemlerin halledilmesi mümkündür.

ULUSLARARASI TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Uluslararası taşıma işleminin ilk aşaması konsolosluğa vize ve ev eşyalarınızı da taşıyacağınıza dair bir başvuru ile başlıyor.

Bu süreç içinde, her ülkenin istediği evraklar benzerlikler göstermektedir. İlk ve en önemli koşul ise Avusturya’da oturma veya çalışma izni alınmış olmasıdır. Götürmek istediğiniz eşyaların takribi dökümleri ve değer bilgileri konsolosluğa bildirilecek, ayrıca taşınma onayı için de yazı alınacaktır. Bu yazının ardından İnter Lojistik Grubu ile randevulaşarak, hemen toplanma ve taşınma sürecine başlayabilirsiniz.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Evinizin doğru şekilde derlenip toplanması, uzun yol için doğru şekilde ambalajlanması önemlidir. Bu nedenle profesyonel ekiplerimiz, yurtdışına taşınma işlemlerinde daha farklı bir paketleme hizmeti vermektedir. Kişisel eşyalarınız ve değerli eşyalarınızı aldıktan sonra, geri kalan tüm eşyalarınız tarafımızca toparlanarak, uzun yol için özel araçlara yüklenecektir.

İnter Lojistik gurubu alanında gerçek anlamda gelişmiş teknik, araç ve gereçler ile bu hizmeti sağlayan ender kuruluşlardandır. Sizler de hizmet kalitemizden ilk aşamadan, son ana kadar memnun kalacaksınız. Uzmanlığımız olan uluslararası ev eşyası taşıma hizmetlerimiz, referanslarımız ile sabittir.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Avusturya’ya ev taşımak doğru ve sistemli şekilde yapıldığında sorunsuz olacaktır. Alınması gereken tüm evraklar alınıp, sigorta işlemlerinin yapılması ile gümrük ve diğer resmi kurumlarda hiçbir sorun ile karşılaşılmayacaktır. İlk beyanda dile getirildiği şekilde ev eşyalarının taşınması için alınan izin belgesi önemlidir. Ayrıca dışarı çıkacak aracın da aynı şekilde izin belgesinin bulunması şarttır.

AVUSTURYA’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Sonuç olarak Avusturya’ya ev taşıma işleminiz, adresinize eşyalarınızın inmesi ve istediğiniz şekilde yeniden kurulumu ile son bulacaktır. Bu benzersiz hizmet, sizi yormadan, etkin ve özel sonuçları almanızı sağlar. Seçeneklerin doğru şekilde değerlendirilmesi sayesinde çok kısa süre içinde, yeni bir ülkede, evinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN AVUSTRUTA’YA EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Gelişimi bu derece ciddi ve özenli şekilde takip eden firmamız, sizleri dünyanın bir ucundan diğer ucuna taşıyabilir. Bu nedenle gerek ülke içinde, gerekse ülke dışında taşınma konusunda işin uzmanında destek alabilirsiniz. Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma konusunda bir uzman arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın