Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşımak

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşımak

Türkiye’den Belçika’ya ev taşımak bir dizi işlem sonucunda gerçekleşecek özel bir durumdur. Bu işlemlerin doğru bir şekilde yapılması için uzmandan destek alınması önemlidir. Zaman içinde farklı şartlar ve koşullar karşınıza çıkabilir. Bu işlemler içinde yaşadığınız ülkeden başka bir ülkeye gitmek zorunda, orada yaşamak zorunda da kalabilirsiniz. Özellikle bu tip bir durumda yurt dışına taşınmak ve oraya tüm eşyalarınızı götürmek isteyebilirsiniz. Hal böyle olduğunda teknik ve uzmanlık gerektiren bir iş akışını uygulamalısınız. Değişik bir şekilde yapılması gereken bu işlemler, yurt içinde ev taşımadan farklılık göstermektedir. Özellikle prosedüre bağlı olan uluslararası ev taşıma hizmetleri, işi bilen ve profesyonel firmalardan alınmalıdır.

İnter Lojistik Grubu bu alanda uzman olan ekibi ile uzun yıllardan bu yana sizlere çözüm üreten bir yapılanma içindedir. Bu aşamada sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Belçika'ya Ev Taşıma
Belçika’ya Ev Taşıma

TÜRKİYE’DEN BELÇİKA’YA EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Belçika’ya ev taşımak belki de hayatınızı komple değiştirecek özel bir durumdur. Ancak işlemler sizi bu aşamada sıkıntıya sokabilir. Aslında yapılması gerekenleri bilerek uyguladığınızda hiçbir sorun yaşamadan, hızlıca taşınma işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun için ilk aşama konsolosluktan izin alınması ve taşıma belgesi olan bir firma ile anlaşılmasından ibarettir.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Gereksinim duyabileceğiniz böyle bir durum söz konusu olduğunda, hayatınıza farklı bir aksiyon girebilir. Ancak izin işlemlerinin ardından eşyaların toplanması, nakliyesi ve yeni evinize kurulumu gibi konuları aklınızdan çıkartmalısınız. Çünkü İnter Lojistik Grubu tüm bu işlemleri sizin için titizlikle gerçekleştirecek, adım adım her anınızda yanınızda olacaktır. Bu sayede sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerinizi halledebileceksiniz

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Geleneksel yöntemlerin aksine, günümüzde eşya taşıma daha sağlıklı şekilde yapılmaktadır. Söz konusu taşınma uluslararası ev eşyası taşıma ise daha da özenli ve doğru şekilde yapılmalıdır. Bu açıdan eşyaların uzun süre yolda kalacağı dikkate alınmalı, sistemli şekilde paketlenmesi gerekir. Bu sayede ideal sonuçların alınacağı da kesindir. Gümrük işlemleri sırasında da sorun çıkmadan, geçişi sağlayabilmek adına listelenmiş bir yapılanma kesin sonuç verecektir.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Belçika’ya ev taşımak ve yerleşim işlemlerinin yapılabilmesi için gerekli gümrük izin belgesinin alınması gerekiyor. Bunun için ilk başvuru evi taşıyacak olan kişi tarafından konsolosluğa yapılır. Bu şekilde izin belgesi alınarak, gidecek olan eşyalar ile ilgili son nokta da konmuş olur. Ardından firmamız ile yapılacak olan işlemler devreye girer. Toplanan eşyalar liste haline getirilirken, gümrük esnasında bu tasnif işlemleri takip edilecektir.

BELÇİKA’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Belirgin bir şekilde karşımıza çıkan yurtdışına taşınma, sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi için hızlı ve pratik bir süreç izlenmelidir. Alanında ve bu konuda doğru seçim olacak İnter Lojistik Grubu her zaman müşterilerine yardımcı olmaktadır. Gerekli izinlerin alınması ve kontrolü aşamalarında, eşyalarında düzenlenmesi, paketlenmesi ve gümrük işlemleri de bu iş akışına tabidir. Bu sürecin sonunda ise yeni evinize eşyaların yerleştirilmesi aşaması gelir. Kısa sürede istenildiği şekilde işlemler tamamlanmış olacaktır.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN BELÇİKA’YA EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Yurtdışına taşınma işlemleri prosedürsel bir durum olsa da, doğru ve sistemli bir iş akışı uygulandığında hızlıca yapılabilir. Elbette ülkemizden birçok ülkeye olduğu gibi, Belçika’ya da taşınmak, evinizi götürmek mümkündür. Üstelik sandığınızdan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde bu iş akışını sağlayabiliriz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?