Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Türkiye’den Fransa’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye'den Fransa'ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den Fransa’ya ev eşyası taşımak dediğiniz zaman, birçoğunuz için ciddi anlamda zor bir süreç akla gelebilir. Ancak günümüzde bu işlemler oldukça kolay ve hızlı şekilde çözümlenebilmektedir.

Türkiye'den Fransa'ya Ev Taşımak
Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşımak

Genel olarak bakıldığında, artık dünya çok küçüldü. Değişik yerlere gidi yaşamak, eskisinden olduğundan çok daha kolay. Gitmek gelmek neyse de, yurtdışına taşınmak da mı kolay diyebilirsiniz. Evet artık bu konuda da birçok işlemi, süreci doğru şekilde yaparsanız, anında sonuç alabiliyorsunuz. Elbette ki uluslararası ev taşıma işlemlerinde ilgili ülkeden izin almanız yine gerekmekte. Ancak gümrük ve nakliye işlemleri ise eskisinden çok daha hızlı ve doğru şekilde yapılabiliyor. İnter Lojistik Grubu olarak tüm bu aşamalarda sizlerin yanınızdayız. Fransa ya da başka bir ülkeye eşyalarınızı götürmek istediğinizde anında sizlere destek olabiliyoruz.

TÜRKİYE’DEN FRANSA’YA EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Fransa’ya ev taşımak istediğinizde, öncelikle Fransa konsolosluğuna oturma ve ev eşyalarınızı götürmek için başvuru yaparsınız. Bu işlemler sırasında sizden bazı özel evraklar istenecektir. Bunları hazırladığınızda, genellikle izinler hızlı şekilde onaylanır. Bu nedenle yurt dışına taşınmak artık çok hızlı ve kolaylaştı diyebiliriz.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

İşlem aşamaları sıralamasını doğru takip etmeniz gerekiyor. Bu konuda da İnter Lojistik Grubu olarak sizlere yardımcı oluyoruz. Sadece bir nakliye firması olarak değil, bir çözüm ortağı olarak tüm işlemlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirmek adına çaba harcıyoruz. Sizler de kafanız rahat bir biçimde, Fransa’da iş ya da okul hayatınıza devam edebiliyorsunuz.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Resmi işlemlerin ardından alınan onay, artık eşyalarınızın toplanması ile devam edecektir. Bu ise bizim uzmanlık alanımıza giriyor. Tüm eşyalar ciddi bir şekilde paketlenecek, listelenerek araç içinde onlara ayrılan yerlere yerleştirilecektir. Bu şekilde uzun bir yolculuğa da hazır olacaktır. Genel olarak eşyaların derlenip toplanması, de monte edilmesi firmamız tarafından yapılıyor. Ancak dilerseniz bu hizmeti almayabiliyorsunuz.

Fransa'ya Ev Taşımak
Fransa’ya Ev Taşımak

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Fransa’ya ev taşımak için artık işlemlerin çoğu bitti. Şimdi sıra geldi eşyalarınızın gümrük çıkışlarının yapılmasına. Alınan izin belgesi doğrultusunda tüm eşyalar istif edilerek, gümrük memurunun istediği şekilde yerleştirilmiş olacaktır. Bu işlemler uzman ekibimiz tarafından yapılır. Etkin ve kısa süreli bir ayar ile gümrük geçişleriniz de yapılmış olacaktır.

FRANSA’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Uzun bir yolculuk sonrası, eşyalarınız güvenli bir şekilde Fransa’da ki evinize ulaştı. Şimdi dilerseniz evinize eşyaları taşıyarak, kurulumu ekibimizce yapabiliyoruz. Dilerseniz sadece eşyalarınızı indirip bırakabiliyoruz. Bu tamamen müşterilerimizin almak istediği hizmet ile alakalı olarak değişiyor. Bu nedenle opsiyonel bir hizmet paketi kullanmak bizim de tercihimiz oluyor. Bu şekilde kullanıcı alacağı hizmeti ve ödeyeceği hizmet bedelini daha en başından bilip, belirleyebiliyor.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN FRANSA’YA EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Tüm aşamaların detaylı şekilde anlatıldığı makalemizden de anlayacağınız üzere, Türkiye’den Fransa’ya ev eşyası taşımak mümkündür. Elbette ki tüm yurt dışı hizmetler gibi bunun da bazı koşul ve ön işlemleri oluyor. Tüm bunlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Benzer İçerikler

1 Response
  1. Ramazan Aydin

    Türkiye Ankara dan Fransa nantes e ev eşyaşı götürmek istiyorum. Keşif için sizinle görüşmek isterim 05444655365

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?