Türkiye’den Hollanda’ya Ev Eşyası Taşımak

Posted by İnter Lojistik Firması

Türkiye’den Hollanda’ya ev eşyası taşımak işinde uzman olan firmamız, sizlere harika çözümler sunuyor. Detaylı bir şekilde izinler ve iş akışını yazımızda bulabilirsiniz.

Hollanda’ya Ev Eşyası Taşımak
Hollanda’ya Ev Eşyası Taşımak

Beklentileriniz daha yüksek, iş ya da okul kariyerinizde harika planlarınız olabilir. Bu aşamada yurtdışında yaşamak gerçekten cazip bir seçenektir. Global düzen içinde yurtdışına taşınmak da artık kolay ve sıradan bir durum haline gelmiştir. Elbette tüm yurtdışı taşıma işlemlerinde olduğu gibi Hollanda’ya taşınmak içinde gerekli izinlerin alınması gerekiyor. İzin işlemlerinden sonra  uluslararası ev taşıma gerçekleşebilmektedir. Eşyaların toplanması ve yeniden kurulumu da dilerseniz paket hizmet içinde sunulur. İnter Lojistik Grubu bu tür hizmetleri sunarken, opsiyon verebilmektedir. Yani dilediğiniz hizmeti alabilir ya da iptal edebilirsiniz.

TÜRKİYE’DEN HOLANDA’YA EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Hollanda’ya ev taşımak gerekli olduğunda, eşyaların toplanması, izinlerin alınması, nakliye, gümrükleme ve kurulum gibi aşamalardan oluşacaktır. Bu aşamalarda siz gerekli izinleri alırken, bizler de eşyalarınızın ne şekilde derlenip toparlanması gerektiğini size aktaracağız. Bu bilgiler ışığında, uzman ekibimizden hızlı şekilde ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Genel başlıklar altında baktığımızda: yurtdışına ev eşyası taşımak dört aşamadan oluşacaktır.

İzinlerin alınması,

Eşyaların paketlenmesi,

Gümrükleme,

Hollanda’da eşyaların kurulması

Tüm bu işlemleri İnter Lojistik Grubu olarak hızlı ve düzenli bir şekilde yapabilmekteyiz. Uzman ekibimiz ile anlık olarak iş akışınızı kontrol edebilir, en doğru biçimde işinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Ev eşyalarının taşınırken paketlenmesi, dikkatli şekilde de monte edilmesi önemli bir aşamadır. Özellikle uluslararası ev eşyası taşıma söz konusu ise, bu işe daha fazla özen göstermek gerekmektedir. Bu nedenle taşınmada en hızlı çözümü, uzman bir ekiple alabileceğinizi belirtmek isteriz. Uzun yol için eşyaların en doğru şekilde sarılması önemlidir. Aynı şekilde aracın özel tasarlanması ve araca bu eşyaların dizilmesi de dikkatli şekilde yapılmalıdır.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Hollanda’ya ev taşımak istediğinizde, yukarıda sayılan tüm adımları gerçekleştirmeniz gerekir. Bu gibi bir durum, olağan üstü taşınma olarak da değerlendirilebilir. Ama işin en can alıcı ve en özel aşaması elbette gümrükleme işlemleridir. Alınacak olan izin belgesi doğrultusunda, tüm eşyalarınız, gümrük personelinin ve mevzuatın açıkladığı şekilde olmak zorundadır. Bu konu ise bizim uzmanlık alanımıza girmektedir.

HOLLANDA’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Tüm işlemlerin sonucunda, iş eşyaların indirilmesi ve yerleştirilmesine gelir. Hollanda’da bu eşyaların kurulumunu hızlı şekilde halledecek olan ekibimiz, tıpkı eşyaları paketleyenler gibi uzman ve eğitilmiş personellerden oluşur. Bu nedenle İnter Lojistik Grubu ile çalışmanın avantajlarını en doğru şekilde sizler de elde edersiniz. Doğru ve güvenli bir şekilde eviniz anında hazır olacaktır.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN HOLLANDA’YA EV EŞYASI TAŞINIR MI?

İş akışına bakıldığında ciddi bir sürecin olması, bu işlemlerin zor olduğu anlamına gelmemelidir. Elbette ki Türkiye’den Hollanda’ya ev taşımak mümkündür. Bugün alacağınız bu hizmet ile en başarılı şekilde taşınmayı gerçekleştirebilirsiniz. Günler içinde eşyalarınız yeni evinize getirilip kurulacaktır. Daha fazla detay almak ve kafanıza takılan soruları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments

 • 0554……. ankaradan hollandaya tanismak icin fiyat alcaktim

  • Merhabalar mesai saatleri içerisinde iletişim numaranızdan size müşteri temsilcimiz ulaşacaktır. Saygılarımızla…

 • 530 ……. Bursa’dan Hollanda / Tilburg a yaklaşık bir kapak ev eşyası kolilendi paketlendi fiyat konusunda bilgi alabilirmiyim

  • Merhabalar,

   Konu ile ilgili mail adresinize detaylı dönüş yapılmıştır.

   Saygılarımızla…

 • İstanbuldaki evimi amsterdama tasimak.istiyoruz. oturma odasi ve beyaz esyalar olucak. Ortalama fiyat nedir acaba. Tesekkurler

 • Türkiye den Hollanda / Baarn eşya göndermek için bilgi istiyorum 0543651**** haber bekliyorum

 • Balıkesir akçay mu den hollanda utrecht e tüm ev eşyası taşınacak. Fiyat alabilirmiyim.

 • Tüm ev eşyası fiyat almak istiyorum

 • Merhaba izmitten Hollanda Assen a esya tasimanin fiyatini ala bilirmiyim

 • Izmirden hollanda venlo ev eşyasını götürecektim ortalama 3+1 eşyası
  Fiyatı ne olur fiyatta sonradan supriz cikmaksizin

Bir cevap yazın