Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Türkiye’den İspanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den İspanya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den İspanya’ya ev eşyası taşımak ile ilgili gelen sorularınıza bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. Değişik ülkelere taşınmanın artık olağan olduğu dünyamızda, ülkemizde nasıl işlemler uygulanıyor?

Genel olarak eskiden bir ilden başka bir ile taşınmak bile zorlu süreçlerdi. Ancak bugün gelinen noktada, dünyanın herhangi bir yerine taşınmak, oraya eşyalarınızı da götürmek bir sorun olmaktan çıktı. Yurt dışına taşınmak konusunda uzmanlaşan lojistik firmaları sayesinde, dünyanın her yerine yerleşmeniz mümkün. Buna İspanya’da dahil. Dilediğiniz ülkeye uluslararası ev taşıma kurallarına uygun olarak sizler de taşınabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basittir. Öncelikle İnter Lojistik Grubu olarak bir ön görüşme ile süreci başlatabiliriz. Sonrasında eşyalarınız için nasıl alınması gerektiğini sizlere aktarırız. Tüm bu işlemler sırasında size en iyi şekilde destek olmaya çalışırız.

İspanya’ya Ev Eşyası Taşımak
İspanya’ya Ev Eşyası Taşımak

TÜRKİYE’DEN İSPANYA’YA EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den İspanya’ya ev taşımak istediğinizde ilk adımı konsolosluk başvurusu ile yapmanız gerekir. Bu aşamada istenilen belgeleri doldurup, gerekli izinler alınacaktır. Sonrasında eşyalarınızın yurtdışına çıkışı konusu gündeme gelecektir.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Başarılı bir şekilde yönetildiğinde, tüm bu işlemler birkaç gün içinde çözümlenir. İzinlerin ardından, uzman personelimiz evinize gelerek eşyaları paketleyecektir. Doğru ve listeli şekilde eşyalar yükleme ve taşıma aracına alınacaktır. Gümrüklemenin ardından ise son durak İspanya’da ki eviniz olacaktır. İnter Lojistik Grubu olarak işlemlerin tüm aşamasında size destek oluyoruz. Tüm sürecin yönteminde en ufak bir sorun olmamasına özen gösteriyoruz.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Tüm resmi izinlerden sonra aslında önemli bir detaya geliyoruz. Ev eşyalarının paketlenmesi. Bu aşama doğru ve sistemli şekilde yapılmak zorunda. Aksi takdirde eşyalarınız uzun yol boyunca ciddi hasarlara uğrayabilir. Bu nedenle daha özel ve nizami şekilde paketlenmektedirler. Ayrıca eşyalarınız seyahat sürecinde sorunla karşılaşılmasına karşı sigortalanmaktadır. Maddi ve manevi olarak tazminat alınması da söz konusu olacaktır.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den İspanya’ya ev taşımak denildiğinde, farklı soru ve sorunlarınız olabilir. Bunların başında ise gümrük işlemleri gelecektir. Bu aşama, sizin alacağınız izin belgesi ve bizlerin eşyaları gümrükten geçirme uzmanlığımız ile neticelenecektir. Bu şekilde ev eşyalarınız gümrüklemede de bir sorun yaşamadan, İspanya’da ki yeni evinize ulaştırılmak üzere yola çıkacaktır.

İSPANYA’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Bu özel işlem, alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Seçenekleri İspanya’da az olması nedeni ile bu tarz bir sorun yaşayabilirsiniz. Ancak İnter Lojistik Grubu olarak sizlere en doğru ve sonuç odaklı hizmeti sağlayacağımızı belirtmek isteriz. Bu nedenle alacağınız hizmete dilerseniz evinizin yerleştirilmesi ve eşyalarınızın uygun şekilde kurulmasını da dahil edebilirsiniz.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN İSPANYA’YA EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Beklediğiniz ve sonuç almak istediğiniz bu süreçte, olumlu gelişmeleri yaşayacaksınız. Artık İspanya’ya giderek evinizi tutabilir, yeni hayatınız için güzel bir adım atabilirsiniz. Bu şekilde firmamız ile hızlı bir süreçle yeni ülkenizde ve yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu konular hakkında kafanıza takılan tüm soruları anında bize yöneltebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Benzer İçerikler

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?