Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Türkiye’den Kanada’ya Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Kanada’ya Ev Taşıma İşlemleri

Türkiye’den Kanada’ya ev taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığını ve eşyalarınızın orada kurulumu konusunda detayları yazımızda bulabilirsiniz. Tüm işlem aşamalarında sizlere en iyi desteği firma olarak vereceğimizi bilmenizi isteriz.Değişimi değişik şekillerde yaşadığımız günümüz dünyası, artık ufkunuzu daha da genişletmekte. Yurt dışına taşınmak ve orada yaşamak, bir seçenek olarak herkesin karşısına gelebilir. Elbette normalde de taşınmak zor olduğu için bu işlemlerin nasıl olacağı konusunda bir bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Seçeneklerinizi aktif şekilde yerine getirmek adına uluslararası ev taşıma konusunda deneyimli bir ekip ile çalışmak size artılar kazandırır. Bu sayede sorunsuz ve doğru bir iş akışını yakalayabilirsiniz. Özellikle İnter Lojistik Grubu tecrübesinden yararlanabilir, en doğru şekilde taşınmalarınızı
gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hızlı ve sorunsuz bir şekilde Kanada’da ki hayatınıza başlamanız mümkün olacaktır.

Türkiye’den Kanada’ya Ev Taşıma İşlemleri
Türkiye’den Kanada’ya Ev Taşıma İşlemleri

TÜRKİYE’DEN KANADA’YA EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Kanada’ya ev taşımak için yapılacaklara gelin bir göz atalım. Öncelikle orada oturma izni alınması ve buna bağlı olarak eşyalarınızı da götüreceğiniz için onay alınması gerekiyor. Tüm bu işlemleri yaparken İnter Lojistik Grubu olarak yanınızda olacağız. Konsolosluk işlemlerinizi kendiniz takip etmeniz gerekir. Tüm başvurular için bu gereklidir. Aksi taktirde işlemleriniz onaylanmaz. Sonra ki aşamalara ise aşağıda değinmeye çalıştık.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Başvuru ve onaylar alındıktan sonra yapılması gereken diğer işlemler eşyaların toplanması, gümrükleme ve kurulum (istenirse) olarak sıralanabilir. İnter Lojistik Grubu tüm bu süreç içinde sizlere en büyük desteği sağlayacaktır.
Beklentileriniz ne olursa olsun, alternatifli paketler sunarak, isteklerin en doğru şekilde karşılanmasını sağlayacaktır.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Ev Eşyalarının paketlenmesi
Ev Eşyalarının paketlenmesi

Yenilikçi dünyanın, bizler için sunduğu bu seçenek, her zaman en doğru şekilde yönetilmelidir. İşin paketleme aşaması da aynı şekilde, doğru ve nizami bir şekilde yapılmalı. Bu aşamanın doğru olması gümrük işlemlerinde de önem arz eder. Memurların rahatlıkla kontrol yapmalarına olanak sağlar. Bu nedenle uluslararası ev eşyası taşıma konusunda uzman bir destek alınması, her bakımdan önemlidir. İşlemlerin uzamaması, beklememek adına sıralı ve sistemli olmak gerekmektedir. Tüm bu aşamalar uzman bir ekip ile organize edilecektir.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Kanada’ya ev taşımak söz konusu olduğunda, akıllara ilk gelen konu sanırız ki gümrük işlemleri olacaktır. Bu aşama ilk başvuruda belirtilir. Bu şekilde firmamız size ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi verecektir. Kanada konsolosluğuna giderken, bazı bilgi ve belgeleri hazırlayarak, gümrük için izin alınması gerekir. Bu şekilde işlemler sonuçlanacaktır.

KANADA’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Bir ev taşımanın tüm zorluklarını aşarken her zaman yanınızdayız. Aynı şekilde yeni evinizde de eşyaların kurulumu dilerseniz tarafımızca yapılacaktır. İnter Lojistik Grubu olarak uzun yıllardan bu beri bu hizmeti en doğru ve uygun şekilde dileyen tüm müşterilerimize sağladık. Aynı şekilde belirtmeniz durumunda eşyaların Kanada’da kurulumu da hizmet anlaşmanıza eklenebilir.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN KANADA’YA EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Yurt içi olduğu kadar yurt dışına da taşınmak artık çok kolay. Türkiye’den Kanada ya da başka bir ülkeye eşyalarınızı götürebilirsiniz. Tüm bu aşamalar tarafımızca en hızlı ve güvenli şekilde halledilecektir. Daha fazla bilgi almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

2 Responses
 1. Selma Bartan

  Türkiye’de Erdek, Balıkesir’den, Kanada’da Cornwall, Ontario’ya eşya taşıma ortalama fiyat nedir? Yarım konteynır ne kadar, tam konteynır ne kadar fiyat verebilir misiniz? Saygılar, Selma Bartan

  1. inter

   Merhabalar Selma Hanım,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?