Türkiye’den Kıbrıs’a Ev Eşyası Taşımak

Posted by İnter Lojistik Firması

Türkiye’den Kıbrıs’a ev eşyası taşımak işinde uzman olan firmamız, bu konuda ki referansları ile ilk tercih edilenlerden birisidir. Bunun bir çok nedeni olduğunu belirtmek isteriz.

Ev taşıma işinden daha fazla profesyonellik ve özellik isteyen yurt dışına taşınmak sistemli bir iş akışı gerektirir. Ayrıca yurt dışına eşyaların taşınması için nakliye firmasının da gerekli izinleri almış olması şarttır. Bu bağlamda uluslararası ev taşıma ve yerleştirme süreci, doğru bir şekilde planlanmalı, uygulanmalıdır. Özellikleri bakımından titiz bir çalışma isteyen bu taşınma, paketlenmeden, evrak işlemlerine kadar takibi gerektirir. Alanında uzman olan İnter Lojistik Grubu ile sorunsuz bir şekilde sonuca kısa sürede sizler de ulaşabilirsiniz. Her bakımdan en doğru ve en iyi sonuçları elde edebileceğinize de emin olabilirsiniz.

Kıbrıs’a Ev Eşyası Taşımak
Kıbrıs’a Ev Eşyası Taşımak

TÜRKİYE’DEN KIBRIS’A EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Kıbrıs’a ev eşyası taşımak sanılanın aksine, diğer yurtdışı taşınmalarından farklı değildir. Sonuç olarak sınır dışına çıkan tüm eşyalar için uygulanan prosedür, bu ülke için de aynı şekilde uygulanacaktır. Bu nedenle, eşyalarınızı götüreceğinize dair gerekli izinlerin alınması önemlidir. Ancak şunu belirtelim ki, Kıbrıs için izin almak, diğer ülkelerden biraz daha kolay olacaktır.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Doğru ve sistemli bir şekilde ayarlanacak olan bu işlemler sırasında, sizlerde kafanız rahat edeceği firmayı seçmelisiniz. Değişik ve referansı olmayan firmaları tercih etmeniz, hatalı işlemlerin oluşmasına neden olabilir. İnter Lojistik Grubu ile çalıştığınızda, iş akışı ve sonuç odaklı profesyonel bir hizmet alırsınız. Aynı ücrete daha kaliteli bir hizmeti almayı kim istemez? Alanında uzman olan firmamız sayesinde, başarılı bir yapılanma, doğru bir taşınma sonucu elde edilecektir.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Hayatınızı kolaylaştıran evden eve taşınma, bugün ülke sınırlarını aşarak, dünya geneline yaygınlaşmıştır. Deneyim ise bir nakliye firması için en önemli etmendir. Özellikle uluslararası ev eşyası taşıma konusunda en hızlı sonuçları alabilecek olmanız, sizin daha etkin bir iş sonucu elde etmenizi sağlar. Paketlenme işlemi ise uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleşmek zorundadır. Bu hem eşyaların güvenliği, hem de gümrük geçişi için önemlidir.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Kıbrıs’a ev taşımak için gümrük işlemleri de gerekmektedir. Bu işlem öncelikle sizin konsolosluğa başvuru yapmanız ile başlar. Alınan izin ve onayla, nakliye firmanıza talimat verirsiniz. Nakliye firmanızın da gümrük çıkış belgesine sahip olması gerekmektedir. Her iki belgenin de hazır olması ile gümrükte sorun yaşamadan çıkış işlemleri yapılacaktır.

KIBRIS’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Sürecin en önemli ve son ayağı, eşyaların gideceği ülkede ki adrese ulaştırılması ve kurulumudur. Bu işlemleri opsiyonel olarak alabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz de kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. İnter Lojistik Grubu her iki şekilde de hizmet vermektedir. Bu bir paket olarak değerlendirilebileceği gibi sadece nakliye işi de alınabilir. Tamamen kişinin isteğine bağlıdır.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN KIBRIS’A EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Belirgin bir şekilde yapılacak işlemlerden bahsettiğimizi makalemizin sonuna geldik. Bu aşamada tüm süreç yasal olarak ve izinler ile gerçekleşmektedir. Aynı şekilde detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. İnter Lojistik Grubu olarak, uluslar arası ev taşıma konusunda her zaman kusursuz bir iş akışını sizlere sunduğumuzu belirtmek isteriz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Comments

 • Sn. Yetkili
  İstanbıuldan Kıbrıs /Girne ye ev eşyası taşımak istiyorum (1 buzdolabı,2 berjer,1 ikili koltuk bazı mutfak eşyaları ,bulaşık mac.)
  kısa bir bilgi ve Maliyet rica edeyim.
  Teşekkürler.
  saygılar.
  0532…….
  Turgut BOLSU

  • Merhabalar Turgut Bey,

   Gün içerisinde verdiğiniz telefon numarasından sizinle irtibat kurulacaktır. İyi günler dileriz.

 • 2 kanepe 5 beyaz esya 3koltuk 10 valiz giysi 3 sehpa 1komodin 2 tv 109 ve140m mutfak esyasi muhtelif mutfak esyasi istanbul besiktas dan kibris lefkosa ya eve teslim kac tl ye malolur

  • Merhabalar,

   Konu ile ilgili mail adresinize detaylı dönüş yapılmıştır.

   Saygılarımızla…

   • 20 ocak2019 yazılı talebime cevap yazığınızı 4 şubbat 2019 da sayfanızda gördüm. fakat cevap mail adresime düşmedi lütfen tekrar gönderirmisiniz?

 • Bursadan Kıbrıs magusa ya koli içinde yemek takımı ve tencere seti ne kadar maliyeti olur acaba

  • Merhabalar,

   Konu ile ilgili mail adresinize detaylı dönüş yapılmıştır.

   Saygılarımızla…

 • İstanbuldan kıbrısda ofisimizde kullanılmak üzere ofis mobilyalarını taşıtmak isteriz

  • Merhabalar,

   Konu ile ilgili mail adresinize detaylı dönüş yapılmıştır.

   Saygılarımızla…

 • Mrb lar bende adanadan kibris a eşya götürmek istiyorum da ücretle ilgili yardımcı olabilir misiniz

 • Merhaba
  Kktc Girneye bir adet ikili koltuk ile 2 adet 42 inç tv taşımak istiyoruz. Fiyat bilgisi paylaşır mısınız?

 • Merhaba, KKTC’den Adana’ya eşya taşıma konusunda da hizmet veriyor musun? Teşekkürler

 • Samsun’dan Girne’ye evimi taşimak istiyorum .. taşıma ve kurumlar dahil , ortalama bir fiyat alabilirmiyim ..

 • Antalya’dan Lefkoşa’ya… Beyaz eşya set, köşe koltuk takımı, tv, yemek masası ile 6 sandalyesi, orta sehpa, zigon sehpa, 3 halı, mutfak kolileri, çift kişilik yatak ve karyola, komodin 2 tane, makyaj masası maliyeti nedir

 • Merhabalar,Lefkoşa dan Balikesir Akçay’a
  Taşımak istedigim 6m3 civarı eşya var..fiyat bilgisi alabilirmiyim lütfen

 • merhaba tüm ev eşyalarını istanbuldan satın alıp kıbrısa getirmek istiyorum nakliye ücretini öğrenebilir miyim? kurulum ücrete dahilmidir detaylı bilgi verebilirmisiniz

 • Ankara’dan bir çocuk akülü araba çocuk 3teker bisikletve 5 tane kutu koli 4valiz kiyafet Kıbrıs girneye getirmek nekadar tutar ogrenenilirmiyim

 • 1+1 ev eşyasını istanbul avcılardan kıbrısa taşımak istiyorum. Nakliye+kurulum ücreti nedir

 • İstanbul avcılardan kıbrısa 1+1 ev eşyası taşıma için nakliye fiyatı alabilir miyim.

 • İyi geceler Kıbrısa ev eşyası taşımak istiyorum.533 642 ** ** görüşmek isterim yarın.

 • Merhabalar,mersin tarsus ilçesinden kktc lefkoşa ya ev taşıma maliyeti ve prosedürler nelerdir fiyat almam mümkün mü

 • Didimden,Girneye tüm ev eşyalarımı taşımak istiyorum.Eşyalarımın içinde faturalarımın olması gereklimi ?ve yakın zamanda almış olduğum ev eşyalarımında olması sorun teşkil edermi.?Kaç paraya taşırsınız ?

 • Merhabalar,
  Tuzla Istanbul’dan Lefkoşa’ya tasinacağım. 2+1 eşyalarım mevcut. Bana maliyeti ne olur? Bilgi verirseniz sevinirim.

 • Merhabalar İstanbuldan Kıbrıs Lefkoşaya Ev eşyası taşıma hizmetinizden faydalanmak istiyorum eşyalarım 2+1 mayıs sonu gibi taşınmayı planlıyoruz fiyat bilgisi ve taşıma prosedürleri hakkında bilgi verirmisiniz

 • 539 663 ** ** telefonum kıbrıs a evimi taşımak istiyorum yardimci olurmusunuz

 • Merhaba antalyadan Kıbrıs magosaya evimi taşımak istiyorum aynı zamanda KKTC vatandaşıyım gümrükte bana bi artısı olurmuş

 • Kahramanmarastan gazimagosoya evimi taşımak istiyorum eşyalar
  Buzdolabı çamaşır makinası ankastre set televizyon koltuk takımı tv ünitesi orta sehpa ve zigon sehpa bebek beşiği 10 tane valiz

 • Merhaba tunceliden lefkoşa degirmenlige 20 koli 1 yatak baza göndereceğim ne kadar tutar acaba?

Bir cevap yazın