Türkiye’den Kıbrıs’a Ev Eşyası Taşımak

Posted by inter

Türkiye’den Kıbrıs’a ev eşyası taşımak işinde uzman olan firmamız, bu konuda ki referansları ile ilk tercih edilenlerden birisidir. Bunun bir çok nedeni olduğunu belirtmek isteriz.

Ev taşıma işinden daha fazla profesyonellik ve özellik isteyen yurt dışına taşınmak sistemli bir iş akışı gerektirir. Ayrıca yurt dışına eşyaların taşınması için nakliye firmasının da gerekli izinleri almış olması şarttır. Bu bağlamda uluslararası ev taşıma ve yerleştirme süreci, doğru bir şekilde planlanmalı, uygulanmalıdır. Özellikleri bakımından titiz bir çalışma isteyen bu taşınma, paketlenmeden, evrak işlemlerine kadar takibi gerektirir. Alanında uzman olan İnter Lojistik Grubu ile sorunsuz bir şekilde sonuca kısa sürede sizler de ulaşabilirsiniz. Her bakımdan en doğru ve en iyi sonuçları elde edebileceğinize de emin olabilirsiniz.

Kıbrıs’a Ev Eşyası Taşımak
Kıbrıs’a Ev Eşyası Taşımak

TÜRKİYE’DEN KIBRIS’A EV EŞYASI TAŞIMAK

Türkiye’den Kıbrıs’a ev eşyası taşımak sanılanın aksine, diğer yurtdışı taşınmalarından farklı değildir. Sonuç olarak sınır dışına çıkan tüm eşyalar için uygulanan prosedür, bu ülke için de aynı şekilde uygulanacaktır. Bu nedenle, eşyalarınızı götüreceğinize dair gerekli izinlerin alınması önemlidir. Ancak şunu belirtelim ki, Kıbrıs için izin almak, diğer ülkelerden biraz daha kolay olacaktır.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Doğru ve sistemli bir şekilde ayarlanacak olan bu işlemler sırasında, sizlerde kafanız rahat edeceği firmayı seçmelisiniz. Değişik ve referansı olmayan firmaları tercih etmeniz, hatalı işlemlerin oluşmasına neden olabilir. İnter Lojistik Grubu ile çalıştığınızda, iş akışı ve sonuç odaklı profesyonel bir hizmet alırsınız. Aynı ücrete daha kaliteli bir hizmeti almayı kim istemez? Alanında uzman olan firmamız sayesinde, başarılı bir yapılanma, doğru bir taşınma sonucu elde edilecektir.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Hayatınızı kolaylaştıran evden eve taşınma, bugün ülke sınırlarını aşarak, dünya geneline yaygınlaşmıştır. Deneyim ise bir nakliye firması için en önemli etmendir. Özellikle uluslararası ev eşyası taşıma konusunda en hızlı sonuçları alabilecek olmanız, sizin daha etkin bir iş sonucu elde etmenizi sağlar. Paketlenme işlemi ise uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleşmek zorundadır. Bu hem eşyaların güvenliği, hem de gümrük geçişi için önemlidir.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Kıbrıs’a ev taşımak için gümrük işlemleri de gerekmektedir. Bu işlem öncelikle sizin konsolosluğa başvuru yapmanız ile başlar. Alınan izin ve onayla, nakliye firmanıza talimat verirsiniz. Nakliye firmanızın da gümrük çıkış belgesine sahip olması gerekmektedir. Her iki belgenin de hazır olması ile gümrükte sorun yaşamadan çıkış işlemleri yapılacaktır.

KIBRIS’DA EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Sürecin en önemli ve son ayağı, eşyaların gideceği ülkede ki adrese ulaştırılması ve kurulumudur. Bu işlemleri opsiyonel olarak alabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz de kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. İnter Lojistik Grubu her iki şekilde de hizmet vermektedir. Bu bir paket olarak değerlendirilebileceği gibi sadece nakliye işi de alınabilir. Tamamen kişinin isteğine bağlıdır.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN KIBRIS’A EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Belirgin bir şekilde yapılacak işlemlerden bahsettiğimizi makalemizin sonuna geldik. Bu aşamada tüm süreç yasal olarak ve izinler ile gerçekleşmektedir. Aynı şekilde detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. İnter Lojistik Grubu olarak, uluslar arası ev taşıma konusunda her zaman kusursuz bir iş akışını sizlere sunduğumuzu belirtmek isteriz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Comments

 • Sn. Yetkili
  İstanbıuldan Kıbrıs /Girne ye ev eşyası taşımak istiyorum (1 buzdolabı,2 berjer,1 ikili koltuk bazı mutfak eşyaları ,bulaşık mac.)
  kısa bir bilgi ve Maliyet rica edeyim.
  Teşekkürler.
  saygılar.
  0532…….
  Turgut BOLSU

  • Merhabalar Turgut Bey,

   Gün içerisinde verdiğiniz telefon numarasından sizinle irtibat kurulacaktır. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın