Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Norveç’e ev taşıma işlemleri nasıl yapılır? hizmetin aşamaları ve detayları nedir gibi soruların cevaplarını içeriğimizden bulabilirsiniz.
Değişimi çok farklı şekilde hayatlarınıza entegre edebilirsiniz. İş, eğitim ya da farklı nedenlerle yurt dışında yaşamak artık bir seçenek olarak insanların karşına çıkabiliyor. Bu gibi bir durumda ise yurt dışına taşınmak istemenizde gayet normaldir. Bu beklentinizi en doğru şekilde karşılamak amacı ile sizler harika çözümler sunan firmamız, seçeneklerinizi en doğru şekilde yaşamanıza olanak sağlar. Özel bir durum olan uluslararası ev taşıma konusunda
desteklerimiz, uzun yıllardan beri müşterilerimizin tercihleri ile uzmanlık alanımız olmuştur. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan İnter Lojistik Grubu her zaman doğru sonuca en kısa sürede ulaşılmasına yardımcı olacak bir iş akışı uygulamayı başarmıştır. Bu da hayallerin gerçekleşmesinde güzel bir katkı anlamına gelecektir.

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?
Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Norveç’e Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Norveç’e ev taşımak istediğinizde, en büyük sorun eşyalarınızı ne yapacağınız konusudur. Farklı bir ülke ve siz yeni eşyalar almak yerine, Türkiye’de kullandığınız eşyalarınızı götürmek isteyebilirsiniz. Bu da zaten en mantıklısı olacaktır. Bu aşamada ise yapılacak en önemli şey, izinlerin alınarak, size destek olacak iyi bir lojistik firması ile anlaşmanızdır. Değişik sorunlar ve zaman kaybı yaşamamak adına, doğru firmayı seçmeniz en iyi sonucu almanıza katkı sağlar.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Aslında günümüzde taşınmak ciddi anlamda kolaylaştı. Bu yurt içi ya da yurt dışı olarak da aynı şekilde sonuçlar veriyor. İnter Lojistik Grubu beklentilerinizi çok iyi bildiği için en doğru ve etkin sonuçları almanızı sağlayacak şekilde planlamalar ve hizmet çeşitliliği sağlar. Bu şekilde Norveç’e taşınmak da çok kolay ve hızlı şekilde gerçekleşir. Alınacak izinlerin ardından, sistemli bir şekilde eşyalarınız toparlanarak gümrükleme için sınıra gidecektir.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Ev Eşyalarının Paketlenmesi
Ev Eşyalarının Paketlenmesi

Eşyalarınıza gereken özen ve itina gösterilmektedir. Bunun içi özel paketleme ambalajları, özel bir ekip görevlendirilir. Listeler halinde işlemleriniz yapılır. Gümrükte sorun çıkmayacak şekilde araç içi organizasyonu oluşturulur. Bu sayede uluslararası ev taşıma kurallarına uygun bir iş akışı sağlanmış olur. Sizler de sorun yaşamayacağınızı bilir, doğru olarak işlemleri takip edebilirsiniz.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Norveç’e ev taşımak denildiğinde, artık gözünüzün korkmaması gerektiğini biliyorsunuz. Belirgin bir şekilde teknoloji kullanılarak harika sonuçlar alınabiliyor. Bu şekilde gümrüklemede de sorun yaşanmıyor.
İstenilenleri sağladığınızda, gümrükleme sizin için basit bir iş akışından ibarettir. Ancak bunu profesyonel bir şekilde firmamızın da çözebileceğini belirtmek isteriz. İzinler ile sorunsuz olarak yeni evinize eşyalarınız gönderilecektir.

NORVEÇ’DE EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

İşin kurulum aşaması kafanızı kurcalıyor olabilir. Dilerseniz hizmet paketinize bu adımı da ilave edebilirsiniz. Norveç’te kurulum ile ilgili sıkıntı yaşayabileceğinizi, doğru elemanları ve teçhizatı bulamayacağınızı düşünüyorsanız, kesinlikle İnter Lojistik Grubundan destek almanızı öneririz. Bu sayede sorun yaşamayacağınıza
emin olabilirsiniz.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN NORVEÇ’E EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Türkiye’den sadece Norveç’e değil, dünyanın her yerine eşyalarınızı taşıyabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu özel çalışmalar, harika sonuçları kısa sürede almanızı sağlar. Bu açıdan bakıldığında, beklentiler ile örtüşen bir hizmet
ağı karşınıza çıkacaktır. Tüm konularda detaylı bilgiler alabilmek adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4 Responses
  1. Betul

    15 koli bir salon takimi beyaz esya seti 6 hali yatak odasi ve tek kisilik bir baza ortalama ne kadar fiyat cikar acaba

  2. Seher Meryem Bahar

    Merhabalar. Temmuz ayında evin eşyalarını Ankara’dan Norveç Stavanger şehrine taşımak istiyoruz. Bunula ilgili bilgi alabilir miyim?

  3. Rabia Yavuz

    Bir kac koli mutfak eşyası. Bir kac koli kiyafet. İki adet 3’lu koltuk, bir yemek masasi, 6 sandalye.bir adet de mekan yatak. Ne kadara tasirsiniz. Adres İstanbul Cekmekoy. Acil mail bekliyorum. İki gun sonra tasima yapilacak.

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?