Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Uluslararası Lojistik Firmaları

Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası lojistik firmaları hangileridir, sektörde İnter Lojistik olarak farkımız nedir içeriğimizden bulabilirsiniz.

Lojistik herhangi bir ürünün veya eşyanın üretimden son kullanıcıya kadar olan nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama, paketleme ve dağıtıma kadar geçen süreçlerin tümüne denilmektedir. İnter Lojistik Grubu olarak doğru ürünleri ve eşyaları doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde ve kalitede lojistik faaliyetlerinin sürdürülmesi için 1997’den bu yana sektörde sorunsuz hizmet veriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı lojistik faaliyetlerimizde müşteri, kaliteli odaklı çalışıyoruz.

Uluslararası Lojistik Firmaları

Uluslararası lojistik firmaları ithalat ve ihracat nakliye işlemlerinde, numune gönderimlerinde aktif rol oynamaktadır. Lojistik işlemlerinden nakliyat hizmetleri yapılırken özellikle uluslararası taşımacılık işlemlerinde belli aşamalar vardır. Nakliyat yapılacak ülkenin gümrük mevzuatı, istenilen belgeler ve şartlar farklılık göstermektedir. Lojistik firmalarından hizmet alırken müşteri portföyüne, şikayet oranlarına, hizmeti hangi aşamalarda verdiklerine bakmanız gerekir. Aksi takdirde sizi maddi ve manevi olarak yıpratacak bir süreç geçirebilirsiniz.

İstanbul Uluslararası Lojistik Firmaları

Firmamız 1997 yılından beri İstanbul’da faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli olan İnter Lojistik Grubu lojistik alanında nakliyat, depolama, ambalajlama, paketleme ve dağıtım alanlarında hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan nakliyat, depolama, ambalajlama, paketleme ve dağıtım hizmetleri için yurtiçi – yurtdışı lokasyonlarında size özel hizmetler vermektedir.

Uluslararası lojistik firmaları gerek saha gerek ise ofis çalışanları ile bir bütün olarak çalışmak zorundadır. Aksi takdirde lojistik hizmetinin tamamı sıkıntılı bir süreç olacaktır. İnter Lojistik Grubu ofis ve saha çalışmaları ile lojistik sürecini uluslararası faaliyetleri ile müşterilerini sorun yaşatmadan gerçekleştiriyoruz.

İnter Lojistik Grubu (Uluslararası Lojistik)

İstanbul’da 1997’de başladığımız lojistik faaliyetlerimizi her geçen gün daha kaliteli ve sektöre artı katacak çözümler getirerek ilerletmeye devam ediyoruz. Lojistiğin nakliyat, depolama, paketleme, ambalajlama, dağıtım alanlarında ayrı ayrı hizmet veriyoruz. Özellikle uluslararası lojistik hizmetlerinde sektörde şikayet oranı olmayan firmaların başında geliyoruz.

Uluslararası lojistik hizmetlerimizde önem verdiğimiz konular; 

  • Müşteri odaklı hizmet,
  • Zamanında ve sorunsuz hizmet,
  • Gümrükleme sorunu çözümleri,
  • Aktif çağrı merkezi ve destek hizmeti,
  • Müşteriye maddi ve manevi açıdan zarar gelmemesi için sigortalı hizmet gibi konuları hizmetimizin en önünde tutup lojistik alanında faaliyet göstermekteyiz.

 

Uluslararası lojistik hizmeti almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?