Türkiye
Türkiye
Avrupa
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:30
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85
Pazartesi - Cuma / 09:00 - 19:00
|
info@internakliyat.com
|
444 61 85

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; yurtdışına taşınacak insanların ilk başta merak ettikleri başlıklarından biridir. Bu yazımızda bu konu hakkında bilgi vermeyi planlamaktayız.

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları
Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; yurtdışında yaşama planı olan insanlarca başlıca araştırma konularından biridir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda, yurtdışında yaşama planı olan insanların %38’lik kesiminin ilk araştırma konusu olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple sizlere yurtdışına taşınmadaki fiyat hesaplamasının hangi doğrultuda gerçekleştiğini aktarmaya karar vermiş bulunmaktayız. Yurtdışına taşınma fiyatları hesaplanırken dikkate alınan hususlara dair aşağıda gerekli ölçütleri göreceksiniz. Bu ölçütlerin tamamı toplam fiyatı hesaplamada belirleyen ölçütlerdir.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; birkaç başlıkta belirlenmektedir. Bunlardan ilki eşyaların hangi ülkeye taşınacağı, ikincisi eşyanın metreküp cinsinden değeri ve üçüncüsü eşyaların hangi tarihlerde taşınacağıdır.

Yurtdışı ev taşıma fiyatları hesaplanırken kullanılan bu yöntemlere gelin yakından bakalım.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Hangi Ülkeye Taşınacaksınız ?

Taşınacağınız ülkeye dair değişen fiyatlandırmalar, aslında hangi yöntem ile taşınacağınıza ve ülkelere göre değişen gümrük bedelleri ile yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında bir etken oluşturmaktadır.

Taşınacağınız ülkeye taşıma yöntemi belirlendiğinde, ortaya taslak bir maliyet dökülebilmekte. Örneğin denizaşırı bir ülkeye taşındığınızda, fiyatlandırmalar denizyolu fiyat standardı üzerinden belirlenecektir. Aynı ölçütler karayolu ve havayolu taşımalarında da değişkenlik göstermektedir.

Her ülkede değişen gümrük maliyetleri de taşıma işleminizdeki maliyetin değişkenliğini etkilemektedir. Örneğin Almanya ve Avusturya’da birbirine çok yakın gümrük maliyetleri oluşurken, İngiltere’de bu iki ülkeden daha yüksek maliyetler oluşacaktır.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Evim Kaç Metreküp ?

Metreküp hesaplaması, katı bir maddenin metre cinsinden en, boy ve yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpılmasıyla elde edilmektedir. Bu işlem sonucunda elde ettiğimiz veri, maddenin bize uzayda kapladığı hacmi vermektedir. Bu hacim bilgisi ile de ev eşyalarınızın araç içerisinde kaplayacağı alan hesaplanmaktadır.

Ev eşyalarının birbiri ile standart bir fiziksel yapıları olmadığı için, eşyalarınızın metreküp hesaplaması yapılırken iki yöntem izlemekteyiz. İlk etapta eşya listesinin beyanını sizlerden istemekte, daha sonra ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile tam ve net ölçümleri yapmaktayız. Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında en büyük belirleyen, ev eşyalarınızın hacimsel boyutudur.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Ne Zaman Taşınacağım ?

Taşınma tarihinin fiyata etkisi dönemsel olarak değişmektedir. Ev eşyası taşıyan firmaların dönemsel kampanyaları ile karşılaşacağınız maliyet değişim gösterecektir. Örneğin yapılan yılbaşı kampanyaları gibi fırsatlar, size maliyeti azaltma konusunda epey yardımcı olacaktır.

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Yurtdışına ev taşıma fiyatları ne kadar sorusuna yukarıda bahsettiğimiz üç faktör üzerinden değerlendirilmektedir. Bu üç faktör hakkında ayrıntılı bilgiyi satış ve operasyon ekibimizden alabilirsiniz. Satış ve operasyon ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlere taşımaya dair tüm süreçler hakkında ayrıntılı bilgiyi ileteceklerdir. Taşıma öncesi yapılması gerekenler, taşıma esnasındaki süreç, gümrükleme bilgileri, fiyat bilgisi ve eşya teslimi hakkında ayrıntılar sizlerle paylaşılmaktadır.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Firmaları

Yurtdışına ev eşyası taşıma firmaları; Türkiye’den çıkacak veya giriş yapacak ev eşyalarını, uluslararası alanda taşımaya yetkisi olan firmalardır. Bu firmalar uluslararası alanda taşıma yetkisinin ötesinde, tecrübe ve uzman bir ekibe sahiptirler.

İnter Lojistik Grubu Olarak 1997 yılından günümüze ev eşyası taşıma ve depolama alanında hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda yurtdışına ev eşyası taşıma ana hizmet alanımızdır. 20 yılı aşkın süredir ev eşyasına dair verdiğimiz hizmetlerde, çalışma odağımız tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Fiyat bilgisi ve daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler

25 Responses
 1. Yılmaz Keyis

  Hayırlı günler.
  Benim bi temizlik makinam var İsviçre’den – Antalya götürmek istiyorum Ebatı yükseklik 1metre 40cm genişlik agırlıgı 25kg ortalama. Benimle e mail le irtibat a geçerseniz sevinirim. Fiyat verebilirseniz sevinirim isterseniz makinanın fotorafını da ceker yollarım. Tşk iyi günler dilerim.

  Yılmaz Keyis

 2. Tevfik Bulduk

  EGERLI YONETICI , ANKARAMIZDAN BELCIKAYA LIEGE KENTINE, ESYALARIMIZI TASIMAK ISTIYORUZ.
  NASIL YARDIMCI OLABILIRSINIZ?
  TASIMA FIYATI BIZE UYGUN OLABILIRMI ?? BIR TEKLIF VEREBILMENIZ MÜMKÜNMÜ?
  IRTIBAT ANKARA / ÖZGÜR
  SAYGILAR SELAMLAR EFENDIM.

 3. Tevfik Bulduk

  DEGERLI YONETICI , ANKARAMIZDAN BELCIKAYA LIEGE KENTINE, ESYALARIMIZI TASIMAK ISTIYORUZ.
  NASIL YARDIMCI OLABILIRSINIZ?
  TASIMA FIYATI BIZE UYGUN OLABILIRMI ?? BIR TEKLIF VEREBILMENIZ MÜMKÜNMÜ?
  IRTIBAT ANKARA / ÖZGÜR GÜLER 0507 591 5758
  SAYGILAR SELAMLAR EFENDIM.

 4. Yaşar özer

  Fransa Paris e bir çelik kapı yollamak istiyorum. Ebatı 100”200 kilosu 90 bunu nasıl yollarım ve ne kadara mal olur

  1. inter

   Merhabalar Serpil Hanım,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 5. Sevim

  Mehabalar ben Türkiye’ İzmir’deki bir koltuk takimi, masa sandalye konsol ve televizyon ünitesi ve bir çelik kapi Ülkü’sü 1m2 ye 2 m2 ve bütün eşyalar daha koliden cikmamiş Montalcini deyiş ambalajlında nekadara mal olur fiyat berebilirmisinizFransa’ya 33126 fronsac kentine teşekkürler

  1. inter

   Merhabalar Sevim Hanım,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

  1. inter

   Merhabalar Zafer Bey,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 6. Orhan

  Ankara’dan Fransa’ya 3+1 bir evde bulunan oturma grubu yatak odası salon takımı genç odası mutfak dolabı mevcuttur bilgi verirseniz sevinirim

  1. inter

   Merhabalar,
   Detaylı fiyat bilgisi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Fiyat bilgisini telefon üzerinden vermekteyiz. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 7. yusuf Soyyiğit

  Merhaba. Kocaeliden ALmanya Stuttgarta ev eşyalarımı yollamak istiyorum. fiyat teklifi almak istiyorum. koltuk takımı, iki cocuk odası takımı, yatak odası dolapsız.beyaz eşya ve halılar.. kartonlar…

  1. inter

   Merhabalar,
   Detaylı fiyat bilgisi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Fiyat bilgisini telefon üzerinden vermekteyiz. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 8. Mustafa Özdemir

  Iyi günler benim iki adet eşyam var bir tanesi televizyon Birtane si bulaşıkmakinasi. Kayseriden Almanya Remscheid kentinde kalıyorum buraya gelmesi ne kadar tutar Öğrenebilir iyim teşekkür ederim

 9. Emre taşdemir

  Merhaba. Türkiye’den Norveç’e taşındığım için ev eşyalarımın bir kısmını götürmeyi düşünüyorum. Ev eşyası taşımak için ne gibi prosedürler var? Birkaç kolide 30-40 kg eşya için fiyat bilgisi alabilir miyim?

 10. Hatice SAHIN

  sa Almanya Kerpen’den (50171) Fransa Strasbourg’a ev tasiyacagiz 10-25 mayis arasi olabilir, yaklasik 50-60m3, saglayabilirmisiniz? ne kadar tutar? tesekkurler sa

 11. Emre ATİK

  Merhabalar, İzmir Karşıyaka’dan Almanya Münih’e eski evimde kullandığım, bir adet 185x70x60 buzdolabı, bir adet ankastre fırın, bir adet mikrodalga, bir adet 20cm x 60cm x 45 cm ankastre ocak ve aşağı yukarı bir adet çamaşır makinesi büyüklüğünde ki bir kutuya sığacak kadar da tabak çanak tencere vs mutfak gereçleri taşıtmak istiyorum. Fiyat almam mümkün mü? İyi günler dilerim.

 12. Zain Zahawi

  amerikaya taşınıyorum 300 kg yüzden bir 500 kg eve eşyası göndermek istiyorum ne kadar .İyi bir fiyat verirseniz

Yorum yazmak ister misiniz?

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?