Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Posted by İnter Lojistik Firması

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; yurtdışına taşınacak insanların ilk başta merak ettikleri başlıklarından biridir. Bu yazımızda bu konu hakkında bilgi vermeyi planlamaktayız.

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları
Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; yurtdışında yaşama planı olan insanlarca başlıca araştırma konularından biridir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda, yurtdışında yaşama planı olan insanların %38’lik kesiminin ilk araştırma konusu olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple sizlere yurtdışına taşınmadaki fiyat hesaplamasının hangi doğrultuda gerçekleştiğini aktarmaya karar vermiş bulunmaktayız. Yurtdışına taşınma fiyatları hesaplanırken dikkate alınan hususlara dair aşağıda gerekli ölçütleri göreceksiniz. Bu ölçütlerin tamamı toplam fiyatı hesaplamada belirleyen ölçütlerdir.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatları; birkaç başlıkta belirlenmektedir. Bunlardan ilki eşyaların hangi ülkeye taşınacağı, ikincisi eşyanın metreküp cinsinden değeri ve üçüncüsü eşyaların hangi tarihlerde taşınacağıdır.

Yurtdışı ev taşıma fiyatları hesaplanırken kullanılan bu yöntemlere gelin yakından bakalım.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Hangi Ülkeye Taşınacaksınız ?

Taşınacağınız ülkeye dair değişen fiyatlandırmalar, aslında hangi yöntem ile taşınacağınıza ve ülkelere göre değişen gümrük bedelleri ile yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında bir etken oluşturmaktadır.

Taşınacağınız ülkeye taşıma yöntemi belirlendiğinde, ortaya taslak bir maliyet dökülebilmekte. Örneğin denizaşırı bir ülkeye taşındığınızda, fiyatlandırmalar denizyolu fiyat standardı üzerinden belirlenecektir. Aynı ölçütler karayolu ve havayolu taşımalarında da değişkenlik göstermektedir.

Her ülkede değişen gümrük maliyetleri de taşıma işleminizdeki maliyetin değişkenliğini etkilemektedir. Örneğin Almanya ve Avusturya’da birbirine çok yakın gümrük maliyetleri oluşurken, İngiltere’de bu iki ülkeden daha yüksek maliyetler oluşacaktır.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Evim Kaç Metreküp ?

Metreküp hesaplaması, katı bir maddenin metre cinsinden en, boy ve yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpılmasıyla elde edilmektedir. Bu işlem sonucunda elde ettiğimiz veri, maddenin bize uzayda kapladığı hacmi vermektedir. Bu hacim bilgisi ile de ev eşyalarınızın araç içerisinde kaplayacağı alan hesaplanmaktadır.

Ev eşyalarının birbiri ile standart bir fiziksel yapıları olmadığı için, eşyalarınızın metreküp hesaplaması yapılırken iki yöntem izlemekteyiz. İlk etapta eşya listesinin beyanını sizlerden istemekte, daha sonra ise ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile tam ve net ölçümleri yapmaktayız. Yurtdışına ev eşyası taşıma fiyatlarında en büyük belirleyen, ev eşyalarınızın hacimsel boyutudur.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları : Ne Zaman Taşınacağım ?

Taşınma tarihinin fiyata etkisi dönemsel olarak değişmektedir. Ev eşyası taşıyan firmaların dönemsel kampanyaları ile karşılaşacağınız maliyet değişim gösterecektir. Örneğin yapılan yılbaşı kampanyaları gibi fırsatlar, size maliyeti azaltma konusunda epey yardımcı olacaktır.

Yurtdışına Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Yurtdışına ev taşıma fiyatları ne kadar sorusuna yukarıda bahsettiğimiz üç faktör üzerinden değerlendirilmektedir. Bu üç faktör hakkında ayrıntılı bilgiyi satış ve operasyon ekibimizden alabilirsiniz. Satış ve operasyon ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlere taşımaya dair tüm süreçler hakkında ayrıntılı bilgiyi ileteceklerdir. Taşıma öncesi yapılması gerekenler, taşıma esnasındaki süreç, gümrükleme bilgileri, fiyat bilgisi ve eşya teslimi hakkında ayrıntılar sizlerle paylaşılmaktadır.

Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Firmaları

Yurtdışına ev eşyası taşıma firmaları; Türkiye’den çıkacak veya giriş yapacak ev eşyalarını, uluslararası alanda taşımaya yetkisi olan firmalardır. Bu firmalar uluslararası alanda taşıma yetkisinin ötesinde, tecrübe ve uzman bir ekibe sahiptirler.

İnter Lojistik Grubu Olarak 1997 yılından günümüze ev eşyası taşıma ve depolama alanında hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda yurtdışına ev eşyası taşıma ana hizmet alanımızdır. 20 yılı aşkın süredir ev eşyasına dair verdiğimiz hizmetlerde, çalışma odağımız tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Fiyat bilgisi ve daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments

 • Hayırlı günler.
  Benim bi temizlik makinam var İsviçre’den – Antalya götürmek istiyorum Ebatı yükseklik 1metre 40cm genişlik agırlıgı 25kg ortalama. Benimle e mail le irtibat a geçerseniz sevinirim. Fiyat verebilirseniz sevinirim isterseniz makinanın fotorafını da ceker yollarım. Tşk iyi günler dilerim.

  Yılmaz Keyis

 • EGERLI YONETICI , ANKARAMIZDAN BELCIKAYA LIEGE KENTINE, ESYALARIMIZI TASIMAK ISTIYORUZ.
  NASIL YARDIMCI OLABILIRSINIZ?
  TASIMA FIYATI BIZE UYGUN OLABILIRMI ?? BIR TEKLIF VEREBILMENIZ MÜMKÜNMÜ?
  IRTIBAT ANKARA / ÖZGÜR
  SAYGILAR SELAMLAR EFENDIM.

 • DEGERLI YONETICI , ANKARAMIZDAN BELCIKAYA LIEGE KENTINE, ESYALARIMIZI TASIMAK ISTIYORUZ.
  NASIL YARDIMCI OLABILIRSINIZ?
  TASIMA FIYATI BIZE UYGUN OLABILIRMI ?? BIR TEKLIF VEREBILMENIZ MÜMKÜNMÜ?
  IRTIBAT ANKARA / ÖZGÜR GÜLER 0507 591 5758
  SAYGILAR SELAMLAR EFENDIM.

 • Fransa Paris e bir çelik kapı yollamak istiyorum. Ebatı 100”200 kilosu 90 bunu nasıl yollarım ve ne kadara mal olur

 • İstanbuldan Almanyaya yaptığınız taşıma için çok teşekkür ederim sevgilerle..

 • […] Yurt dışına ev taşıma hizmetleri fiyatları birden fazla unsura bağlı olarak değişmektedir. Taşıma fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında; […]

 • Usa Californa Turkiye samsundan kendi Ev estalarimi nasil nakliye etdire bilirim bilgi verirseniz cok sevirim tessekur ederim

  • Merhabalar Serpil Hanım,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 • […] Bunların yanı sıra Uluslararası Evden Eve Nakliye Firmaları da bulunmaktadır. Yurtdışına Ev Taşıma işlemlerini yürüten bu firmalar, müşterilerle sağlam bir diyalog kurmalı ve gelişmelerden […]

 • Mehabalar ben Türkiye’ İzmir’deki bir koltuk takimi, masa sandalye konsol ve televizyon ünitesi ve bir çelik kapi Ülkü’sü 1m2 ye 2 m2 ve bütün eşyalar daha koliden cikmamiş Montalcini deyiş ambalajlında nekadara mal olur fiyat berebilirmisinizFransa’ya 33126 fronsac kentine teşekkürler

  • Merhabalar Sevim Hanım,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 • Merhaba Antalya dan Almanya frankfurta ev eşyası taşıtmak istiyorum ilgilenirmisiniz

  • Merhabalar Zafer Bey,
   Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 • Ankara’dan Fransa’ya 3+1 bir evde bulunan oturma grubu yatak odası salon takımı genç odası mutfak dolabı mevcuttur bilgi verirseniz sevinirim

  • Merhabalar,
   Detaylı fiyat bilgisi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Fiyat bilgisini telefon üzerinden vermekteyiz. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 • Merhaba. Kocaeliden ALmanya Stuttgarta ev eşyalarımı yollamak istiyorum. fiyat teklifi almak istiyorum. koltuk takımı, iki cocuk odası takımı, yatak odası dolapsız.beyaz eşya ve halılar.. kartonlar…

  • Merhabalar,
   Detaylı fiyat bilgisi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Fiyat bilgisini telefon üzerinden vermekteyiz. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
   İyi günler…

 • Iyi günler benim iki adet eşyam var bir tanesi televizyon Birtane si bulaşıkmakinasi. Kayseriden Almanya Remscheid kentinde kalıyorum buraya gelmesi ne kadar tutar Öğrenebilir iyim teşekkür ederim

  • Merhabalar,

   Konu ile ilgili mail adresinize detaylı dönüş yapılmıştır.

   Saygılarımızla…

 • Merhaba. Türkiye’den Norveç’e taşındığım için ev eşyalarımın bir kısmını götürmeyi düşünüyorum. Ev eşyası taşımak için ne gibi prosedürler var? Birkaç kolide 30-40 kg eşya için fiyat bilgisi alabilir miyim?

 • sa Almanya Kerpen’den (50171) Fransa Strasbourg’a ev tasiyacagiz 10-25 mayis arasi olabilir, yaklasik 50-60m3, saglayabilirmisiniz? ne kadar tutar? tesekkurler sa

 • Ben ev eşyalarımı adiyamandan isviçre götürmek istiyorum maliyeti ne olur ?

 • Merhabalar, İzmir Karşıyaka’dan Almanya Münih’e eski evimde kullandığım, bir adet 185x70x60 buzdolabı, bir adet ankastre fırın, bir adet mikrodalga, bir adet 20cm x 60cm x 45 cm ankastre ocak ve aşağı yukarı bir adet çamaşır makinesi büyüklüğünde ki bir kutuya sığacak kadar da tabak çanak tencere vs mutfak gereçleri taşıtmak istiyorum. Fiyat almam mümkün mü? İyi günler dilerim.

 • Merhaba, İzmirde danimarkada ev eşyası taşıyacağız, yaklaşık 30 m3, nekadar tutar?

 • amerikaya taşınıyorum 300 kg yüzden bir 500 kg eve eşyası göndermek istiyorum ne kadar .İyi bir fiyat verirseniz

Bir cevap yazın