Yurtdışına Ev Taşıma Hizmetleri

Posted by İnter Lojistik Firması

Sorunsuz, güvenilir ve kaliteli yurtdışına ev taşıma hizmetleri almak istiyorsanız hizmetin tüm aşamalarını detaylı bir şekilde yazımızdan bulabilirsiniz.

Taşınmak hem yurt içinde hem de yurtdışında zorlu bir süreçtir. Yurt içinde şehirler arası nakliyat firmaları oldukça fazla iken aynı konu yurt dışına taşınma da geçerli değildir. Belli sayıda hizmet veren firmalar arasında güvenli, hızlı taşımacılık ve tecrübeli ekibimiz ile İnter Lojistik Grubu olarak yıllardır sektörde hizmet vermekteyiz.

yurtdisina-ev-tasima-hizmetleri

Yurtdışına Ev Taşıma Hizmetleri

Yurt dışına taşınırken eşyalar büyük bir sorun olur. Eşyaları taşıtmak için doğru firma ile görüşüp doğru hizmet almanız gerekir. Yurtdışına ev taşıma hizmetleri aşamalı olarak gerçekleşir. Hangi ülkeye gideceğiniz, ne kadar eşyanızın taşınacağı önemli konulardır. Eşya miktarınız evinizin büyüklüğüne göre hesaplanır. Yurtdışına taşınma hizmetlerinin süresi ise ülkelerin uzaklıklarına göre değişmektedir. Uzaklığın yanında hava koşulları da teslimat süresini etkileyebilmektedir.

Yurtdışına Ev Taşıma Hizmetleri Aşamaları

 • Yurtdışına ev taşıma hizmetlerinin başlaması için ilk olarak firma ile görüşmeniz gerekir.
 • Firma ile görüşüp hangi ülkeye, hangi tarihte, ne kadar ev eşyanızın taşınması gerektiğini belirtmeniz gerekir.
 • Taşınma işlemlerinin başlaması ve size bilgi vermek için firma tarafından ücretsiz expertiz personeli evinize gönderilir.
 • Expertiz taşınacak eşyaların hacmini, taşınma aşamalarını ve konu ile ilgili genel bilgilendirmede size yardımcı olmaktadır.
 • Firma ile anlaştığınızda taşınma şartlarını barındıran sözleşme hazırlanır.
 • Yurtdışına taşınacak evin kapasitesine göre gerekli taşınma metaryelleri firma tarafından tedarik edilir.
 • Taşıma günü firma daha önceden belirlenen saatte evinize gelerek eşyaların paketlenmesi, etiketlenmesi ve araçlara taşınması işlemini gerçekleştirir.
 • Firma taşıma işlemi başladığı andan itibaren size online olarak takip edebilmeniz için takip numarasını iletir.
 • Taşınan ülkeye nakliyat aracı vardığında teslimat öncesi müşteri bilgilendirilmesi yapılır.
 • Son olarak ev eşyalarının teslimatı gerçekleştirilir ve kontrol edilir. Yurtdışına ev taşıma hizmetleri de sona ermiş olur.

Ülkelere Göre Yurtdışına Ev Taşıma Hizmetleri

İnter Lojistik Grubu olarak yıllardır Avrupa’nın her ülkesine eşyalarınızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ülkeden ülkeye taşınma aşamaları, taşınma fiyatları değişmektedir. Taşınacağınız ülkenin konumu taşıma hizmetlerinin taslağının oluşturulmasında önemli rol oynar. Yurtdışına taşınacağınız yerin konumu ev eşyalarınızın deniz yolu ile taşınmasını gerektiriyor ise süreç farklı bir şekilde işlemektedir. Kara,deniz ve hava yolu olmak üzere 3 farklı çeşit yurtdışına ev taşıma hizmeti bulunmaktadır.Ayrıca ülkelere göre gümrük maliyetleri ve prosedürleri de değişmektedir. Yurtdışına taşınacak kişilerin bazıları ev eşyalarını taşımak yerine onları depolayacağı bir yer arar. Depolama konularında da firmamız ile irtibata geçip sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Yurtdışına Ev Taşıma Hizmetleri Fiyatları

Yurtdışına ev taşıma hizmetleri fiyatları birden fazla unsura bağlı olarak değişmektedir. Taşıma fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında;

 • Hangi ülkeye ev taşınacağı,
 • Taşınacak eşyaların metreküp cinsinden değerleri,
 • Eşyaların kara, hava veya deniz yolundan hangisi ile taşınacağı,
 • Eşyaların hangi tarihte taşınacağı yer almaktadır.

Fiyatlar yukarıda belirttiğimiz unsurlara bağlı olarak değişmektedir. İnter Lojistik Grubu olarak yurt dışına evinizi taşırken kaliteli hizmetin yanında uygun fiyatlar ile çalışmaktayız. Yurtdışına ev taşıma hizmetleri fiyatı ile ilgili en doğru bilgiyi almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Comments

 • […] alanına göre dünyanın çeşitli yerlerinden çalışanları işe almaktadırlar.Bu sebeple uluslararası evden eve nakliyat insanlar için bir alternatif haline gelmektedir.İş dünyasındaki yüksek rekabet, firmaları en […]

 • […] olan yurt dışına taşınma, belirli bazı işlemlerin yapılmasından sonra gerçekleşecektir. İnter Lojistik Grubu tüm dünyaya ev eşyası taşımış bir firma olarak, uzmanlığı ile sizlere en doğru hizmeti […]

 • Bu sirketle calismak istiyorsaniz sinirlerinizin cok saglam olmasi gerekiyor. Kendi araclariyla tasimiyorlar, esyanizin evden alinmasi karikaturlere konu olabilir ancak eve varisi tam kabus! Evinizi tasimak istiyorsaniz bu sirketi secmemenizi oneriyorum . Detayli billion isterseniz fotograflariyla beraber paylasabilirim adresime yazabilirsiniz. Sirket memnuniyetsizligimi dilaté bile almadi size geri donus yapilacaktir deneli bir ay oluyor . Bunlara tasimaci belgesini verende kabahat Ve sikayetimi orayada bildirecegim

Bir cevap yazın